Користени возила

Совршена можност да купите користено возило во одлична состојба!

За сите користени возила во рамките на оваа понуда, Peugeot гарантира за:

● оригиналното потекло,
● впишаните километри и
● исправноста на возилата.

Сега имате избор!

Peugeot возила

1 / 3

Peugeot 508 GT 2.0BlueHDI 180kc EAT8

Година на производство: 2018 Изминати километри: 173000 km Цена: 27.900 € (1.724.220 ден)

Дополнителна опрема

ABS + CDS + ASR + AFU + REF,Стартување на возилото без клуч : Hands-free, автоматски клима уред во две зони со заден дифузер, монохроматски внатрешен ретровизор, 6 воздушни перничиња (предни / странични / завеси) ,електрична рачна сопирачка, PEUGEOT i-Cockpit® 12,3" TFT инструментна табла, навигација, сет за поправка на пневматик, централно заклучување со далечинско (два клуча), предни и задни сензори за помош при паркирање , преклоплива и деллива задна клупа 2/3 - 1/3 со наслони, Mp3 Авторадио со 8 звучника и Bluethoot + 1xUSB, Mirror Screen, мултифункционален екран на допир 8", Safety Plus Pack, Full LED предни и задни светла, 3D Full LED задни светла, отварање на багажниот дел без употреба на клуч, предна и задна камера за помош при паркирање со 360° степени поглед + Park Assist, грејачи напредни седишта, FOCAL 515W Hi-Fi систем, облоги на нструментната табла и вратите од дрво Zebrano, едишта од црвена кожа Mistral (со вклучени масажери и електрика на возачко седиште со меморија), алуминиумски фелни "AUGUSTA", специјална боја Bela Nacre

1 / 3

PEUGEOT 308 SW 2.0HDI 150kc GT

Година на производство: 2018, Изминати километри: 98000 km, Цена: 16.500 € (1.019.700 ден.)

Дополнителна опрема

ABS+ESP, алуминиумски фелни 17”, LED дневни светла, Android Auto, CD со Bluethoot, USB, автоматска клима, темпомат, автоматско вклучување/исклучување на светла, асистенција за ненамерно напуштање на коловозна лента со препознавање на знаци за ограничување на брзина,сензор за дожд, панорамски стаклен кров, надолжни кровни шини, спортски седишта, грејачи на предни седишта, GT Line спортски пакет, кука за влечење, металик боја, 6 воздушни перничиња, централно заклучување , електрика на сите стакла со електрика на ретровизори, серво управувач со GT кожен управувач.

Возила од други брендови

1 / 3

AUDI Q7 3.0TDI 233kc

Година на производство: 2008, 205930 km, Цена: 10.900 € (673.620 ден)

Дополнителна опрема

ABS+REF+AFU+ESP+ Hill assist, 10 воздушни перничиња, комплетна електрика, хидрауличен серво управувач, навигација, BOSE професионален аудио систем, магленки, 18"алуминиумски наплатки, автоматски двозонски клима уред, сончев кров со можност за отварање, радио со Bluethoot, преден и заден сензор за помош при паркирање, електрични преклопливи ретровизори со осветлување,xenon предни светла, централно заклучување со далечинско управување, автоматски активирање на дневни светла, темпомат со лимитер за брзина, грејачи на предните седишта, седишта обложени со природна кожа, металик боја